
Café Santé vormde gisteravond het decor voor een zinderend Order of Merit-toernooi, waarbij niet alleen prijzengeld maar ook belangrijke rankingpunten op het spel stonden. Het publiek kreeg waar voor zijn geld met spannende partijen en verrassende ontknopingen.
Jan Willem Moseman kende misschien wel de zwaarste weg naar de titel. Op zijn route naar de finale moest hij onder meer afrekenen met sterke tegenstanders als Melvin de Greef en Bradley van der Velden. In een bloedstollende finale trok Moseman uiteindelijk aan het langste eind door Lorenzo te Hennepe na een ware thriller met 4-3 te verslaan.
Ook in de verliezersronde werd er volop gestreden. Rick Knol liet zien over veerkracht te beschikken en wist zich knap naar de finale te knokken. Daar was hij te sterk voor Stijn Verbakel, waarmee Knol de winst in de verliezersronde op zijn naam schreef.
Bij de dames ging de titel naar Deborah van Deventer. Zij speelde een sterke finale en versloeg Annie van der Leek, waarmee zij zich kroonde tot beste dame van de avond.
Al met al was het een geslaagde dartsavond in Café Santé, met mooie wedstrijden, veel spanning en belangrijke gevolgen voor de Order of Merit-ranking. Op naar de volgende speelronde!











