Hoofdsponsors
NIEUWS

Indeling Leidse Voetbal seizoen 2022/2023

Met extra aandacht dit seizoen voor FC Boshuizen en DoCoS

Extra informatie
  • HM SPORT is media partner van de Leidse Voetbalverenigingen DoCoS en FC Boshuizen. Deze clubs gaan dit seizoen dus extra aandacht krijgen op het platform van HM SPORT, zo gaan we o.a. een aantal wedstrijden van DoCoS live uitzenden op internet. Ook meer aandacht voor uw vereniging op HM SPORT? neem dan vrijblijvend contact met ons op via info@honsbeekmedia.nl
Uw sportwedstrijd live op internet uitgezonden? wij verzorgen livestream! klik hier voor meer informatie

De KNVB heeft heeft de indeling voor het seizoen 2022/2023 bekend gemaakt. wij storten ons vooral op de Leidse clubs.

In de 1e klasse B zaterdag krijgen we o.a. de derby tussen UVS, Voorschoten’97 en Valken’68

In de 1e klasse B zondag gaat het veel reizen worden voor FC Boshuizen met tegenstanders uit o.a. Eindhoven, Geldrop en Tilburg.

In de 2e klasse D gaat DoCoS het opnemen tegen o.a. Alphia, ASC, EMM’21, Foreholte, Kagia, RCL en TAVV.

Ook in de 3e klasse A weer mooie duels met o.a. Sporting Leiden, Lugdunum en FC Oegstgeest,

In de 4e klasse A vinden we Roodenburg en LSVV’70 die ook dit jaar weer mooie derby’s mag spelen tegen o.a. Meerburg en Warmunda.

In de nieuwe 5e klasse A vinden we o.a. Footbal Factory en Bernardus.

Zaterdag

1B: DHC, DSO, Die Haghe, Forum Sport, HVV, Honselersdijk, Nootdorp, Den Hoorn, UVS, VELO, VUC, Valken’68Voorschoten’97, Wippolder.

2D: AlphiaASCDoCoS, DONK, EMM’21, ESTO, FC Oudewater, ForeholteKagiaRCL, RVC’33, TAVV, FC Aalsmeer, Legmeervogels.

3A: Sporting Leiden, FC Oegstgeest, SV Aarlanderveen, Koudekerk, VVSB (za), Lugdunum, AVV Alphen, Blauw Zwart, DWO, Nieuwkoop, RKDES, SCW, Stompwijk’92, Van Nispen.

4A: Meerburg, Teylingen, Warmunda, Roodenburg, SJC (za), LSVV’70, SJZ, Woubrugge, Kickers’69, Hazerswoudse Boys, BSC’68, Nicolaas Boys, NSV’46, Zevenhoven.

5A: Bernardus, Bodegraven, Football Factory, Kamerik, MMO, Rijnstreek, Sportief, Sporting Martinus, Terrasvogels, THB, UNO, Vogelenzang, Zwanenburg.

Zondag

1B: Best Vooruit, DOSKO, Erp, FC Eindhoven, Geldrop, Marvilde, Nemelaer, RKSV Heeze, SC’t Zand, SC Kruisland, Sarto, TAC’90, VOAB, FC Boshuizen

2B: Altior, DCG RKSVG, DIOS, DSOV, Hooglanderveen, KDO, ROAC, RKSV Roda’23, SCPB’22, SO Soest, Sporting’70, Sporting Martinus, VVZA, ZSGOWWMS

3D, West 1: AFC Quick 1890, APWC, Abcoude, Amsvoorde, Aalsmeer, HOV/DJSCR, HWD, Ouderkerk, PVC, Roda’46, SVH, Taurus, Voorschoten’97

SPONSORS

Related Articles

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Back to top button