Welkom op de toernooi pagina van SPDC Woerden, op deze pagina kan je inschrijven voor toernooien en informatie vinden over de toernooien.


INSCHRIJVEN VOOR EEN TOERNOOI

 


TOERNOOI OVERZICHT / UITSLAGEN


2 JULI 2021 
SPDC Summer Tripple #1
Winnaarsronde – Jasper van Zwieten
Verliezersronde – Paul Britink 


9 JULI 2021 
SPDC Summer Tripple #2
Winnaarsronde – Michael Busscher
Verliezersronde – Erik de Noo


VRIJDAG 16 JULI
SPDC SUMMER TRIPPLE #3
Winnaarsronde – Brent Plaisier
Verliezersronde – Jasper van Zwieten


ZATERDAG 24 JULI 
Barrie Meyers Open Koppel Darts
Winnaarsronde: Andrew Helsemans/Erik van Rijswijk
Verliezersronde: Maurits Burghout/Tonny Veenhof


VRIJDAG 6 AUGUSTUS
SPDC SUMMER TRIPPLE #1
Winnaarsronde: Michael Busscher (Klik hier voor de uitslagen)
Verliezersronde: – Co Stompé jr. (Klik hier voor de uitslagen)


VRIJDAG 13 AUGUSTUS
SPDC SUMMER TRIPPLE #2
Winnaarsronde: Moreno Blom (Klik hier voor de uitslagen)
Verliezersronde: – Remy van Groeningen (Klik hier voor de uitslagen)


VRIJDAG 20 AUGUSTUS
SPDC SUMMER TRIPPLE #3
Winnaarsronde: – Marco Cornelisse
Verliezersronde: – Alwyn van Saarloos

Overall winnaar: SPDC Summer Tripple Augustus
Remy van Groeningen


Vrijdag 10 september
SPDC September Tripple #1

Winnaarsronde: Justin van Tergouw (Klik hier voor de uitslagen)
Verliezersronde: Massimo Balsamo (Klik hier voor de uitslagen)


Vrijdag 17 september
SPDC September Tripple #2

Winnaarsronde: Justin van Tergouw (Klik hier voor de uitslagen)
Verliezersronde: Wesley Logger (Klik hier voor de uitslagen)


Vrijdag 24 september
SPDC September Tripple #3

Aanvang: 19:45 uur
Aanmelden tot 19:35 uur
Inschrijfgeld: €5,-
Poules / Knock-out fase

Deelnemerslijst
1 – Berry Roelofs
2 – Gerrit Montijn
3 – Bianca Oudshoorn
4 – Wesley Logger
5 – Danny v/d Veen
6 –
7 –
8 –


ZATERDAG 2 OKTOBER
Telfix.nl Open Single Darts
Aanvang: 20:00 uur
Aanmelden tot 19:45 uur
Inschrijfgeld: €10,-
Poules / Knock-out fase
1e plaats gegarandeerd: €200,- (Winnaarsronde)

DEELNEMERSLIJST

1 – Jelmar Steenbergen
2 – Berry Roelofs
3 – Richard Geers
4 – Alwin Kamphuis
5 – Danny Schreurs
6 – Anton Broekhuizen
7 – Gerard de Joode
8 –
9 –
10 –
11 –
12 –
13 –
14 –
15 –
16 –